Unikalna odzież sportowa dla kobiet – do jogi, fitnessu i biegania

Darmowa dostawa od 500 zł.

Odśwież swój wiosenno-letni plan treningowy z jogą

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (60)
Odśwież swój wiosenno-letni plan treningowy z jogą
Wiosna i zbliżające się lato to czas, w którym duża część z nas chce wyglądać i czuć się jak najlepiej. Pogoda jest coraz piękniejsza, dni są dłuższe, a to zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej. Jeśli do tej pory tego nie robiłyśmy, to z pewnością już teraz zaczynamy się zastanawiać, co robić, żeby wrócić do formy po zimie.
O życiu w Afryce i w Polsce, a przede wszystkim o nieodłącznym dla niej tańcu opowiada Dúnia Pacheco
W Second You taniec gości ostatnio coraz częściej dzięki cudownej i energetycznej Dúnii Pacheco. Dunia dzieli się z nami swoją wiedzą i umiejętnościami. W tym artykule zabieramy Cię w piękną podróż . W taneczną podróż po Polsce i Angoli. Podróż przepełnioną emocjami, kobiecością, rozwojem i nabieraniem pewności siebie.

O seksuologicznej pracy z ciałem - rozmowa z Gosią Dembską

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (378)
O seksuologicznej pracy z ciałem - rozmowa z Gosią Dembską
Seks i zachowania intymne przez całe stulecia były tematem tabu, rzadko poruszanym zarówno publicznie, jak i na osobności. Bo przecież wstyd. Szczęśliwie, stopniowo w naszej kulturze następuje zmiana i coraz więcej osób otwiera się na temat seksualności. W naszym cyklu “O świadomości ciała” tym razem zapraszamy Cię do spotkania z Gosią Dembską, seksuologiczną terapeutką ciała, która w niezwykle subtelny sposób pracuje z parami oraz indywidualnie
O jodze i wspinaniu oraz ich dobroczynnym łączeniu opowiada Diana Weiss
Taniec i joga, bieganie i joga, kalistenika i joga lub… wspinaczka i joga! O tym ostatnim połączeniu opowiada Diana Weiss. Joginka, która zainteresowała się także wspinaczką i w swojej praktyce połączyła te dwie dyscypliny. Opowieść Diany przeprowadza nas przez jej historię, a także pokazuje ile korzyści można wynieść z praktykowania jogi, uprawiania wspinaczki, dbania o siebie, uważności i wyjścia poza własną strefę komfortu.

O świadomości ruchu, jodze i dobrostanie - rozmowa z Oliwią Misztur

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (248)
O świadomości ruchu, jodze i dobrostanie - rozmowa z Oliwią Misztur
W kolejnej rozmowie z cyklu "O świadomości ciała" rozmawiamy z Oliwią Misztur, która opowiada o ciele z perspektywy jogi, ale przede wszystkim z perspektywy własnych życiowych doświadczeń. Oliwia prezentuje multidyscyplinarne podejście do tematu. Bardzo polecamy Ci ten tekst, niezwykle ciepły i poruszający wiele aspektów bycia dobrej dla siebie samej!

Czym jest świadomość ciała?

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (336)
Czym jest świadomość ciała?
Czy to zyskujące na popularności określenie nie jest przypadkiem kolejnym, przejściowym trendem Instagrama? Trikiem, na który można zwabić, coraz bardziej zagubionych w dzisiejszym świecie klientów? A może jednak warto przyjrzeć mu się bliżej i wsłuchać we własne ciało, które jest najlepszym adresatem tego pytania i najpewniej też zna na nie odpowiedź.

Odczarowujemy poliester

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (376)
Odczarowujemy poliester
Większość z nas docenia ubrania z naturalnych materiałów typu bawełna, len, jedwab. Cenimy je za wygodę noszenia i najczęściej też za to, że są wykonane z naturalnych składników. Przekonuje nas do nich także to, że są przewiewne. Jak więc w tej miłości do naturalnych tkanin przekonać się do poliestru?

Kiedy jest najlepszy czas na zmiany?

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (368)
Kiedy jest najlepszy czas na zmiany?
Jak co roku o tej porze media zalewają nas pomysłami na listy postanowień noworocznych, przepisami na ich realizację i sposobami na wytrwanie w nich (jak najdłużej). Bardzo łatwo można na tej fali popaść w spiralę nadprodukcji postanowień, desperackich poszukiwań czasu na ich realizację, a w konsekwencji stopniowego spadku motywacji, prowadzącego w sposób nieunikniony do ich zarzucenia.
Showing 1 to 8 of 27 (1 Pages)