Życie w czasie pandemii, czyli 10 sposobów na spędzanie czasu w domu.
Pandemia koronawirusa spowodowała, że spędzamy w domu więcej czasu niż kiedykolwiek wcześniej. Z mieszkań wychodzimy prawie wyłącznie wtedy, kiedy musimy. To sprawiło, że każdy z nas w mniejszym bądź większym stopniu zmienił swoje codzienne rytuały.
Świadomość ciała w jodze - czym jest i jak ją zyskać opowiada Agnieszka Wielobób
Wiele osób zastanawia się czym różnią się asany jogi od podobnych pozycji gimnastycznych, szczególnie, że wiele systemów zawiera podobne do jogi elementy takie jak praca z oddechem, określona koncentracja czy nawet coś podobnego do jogicznych bandh.
O życiowych wyborach i pasji, która nimi kieruje - rozmowa z Olą Przybysz
Większość ludzi marzy o tym, aby połączyć swoją pasję z pracą. Jednak niewielu to się udaje. Ola należy do tych nielicznych osób, którym ta sztuka bardzo dobrze wyszła. Robi to co kocha i spełnia marzenia.

Uważność - czym jest i jak ją stosować na co dzień ?

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (1504)
Uważność - czym jest i jak ją stosować na co dzień ?
Uważność - czym jest i jak w prosty sposób wprowadzić ją do swoich codziennych aktywności, odzyskując własne "tu i teraz" - podpowiada nauczyciel jogi i medytacji, autor licznych publikacji na ten temat, Maciej Wielobób.

Trening czy praktyka? – rozmowa z Ewą Moroch

Autor      1 Komentarze  Wyświetlenia (1009)
Trening czy praktyka? – rozmowa z Ewą Moroch
O czym ludzie zapominają uprawiając sport? Często zapominają o tym, żeby uczynić z tego przyjemność. Chodzi o to, żeby to nie był obowiązek i – druga sprawa – żeby to nie było narzędzie do budowania swojego wizerunku.

#nowaste czyli pięć patentów na zrównoważoną modę!

Autor      14 Komentarze  Wyświetlenia (1427)
#nowaste czyli pięć patentów na zrównoważoną modę!
Dziewczyny, ręka w górę która słyszała określenie #nowaste? Świetnie, a teraz szczerze: która z Was cokolwiek zmieniła w swoim życiu zgodnie z tą filozofią? Hmm… wygląda na to, że jeszcze wiele przed nami!

Work-life balance XXI wieku – 5 kroków do równowagi

Autor      1 Komentarze  Wyświetlenia (1570)
Work-life balance XXI wieku – 5 kroków do równowagi
Zdarza Wam się czasem taki dzień, że wszystko się sypie? Rozlana kawa przy śniadaniu, brak wyprasowanej koszuli, synek odmawia założenie butów, korek trwa 15 minut dłużej niż zwykle, zapominasz o spotkaniu z klientem, mylisz godzinę wywiadówki i marzysz już tylko o tym, żeby ten dzień się wreszcie skończył...

Motywacja i budowanie świadomości ciała – rozmowa z Ewą Moroch

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (2763)
Motywacja i budowanie świadomości ciała – rozmowa z Ewą Moroch
Rozmowa z nauczycielką jogi i psychologiem sportu, Ewą Moroch – na temat motywacji w sporcie projesjonalnym i w zwyczajnej praktyce; o akceptacji ciała i potrzebie nawiązania z nim indywidualnej relacji.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 8 of 14 (1 Pages)