Unikalna odzież sportowa dla kobiet – do jogi, fitnessu i biegania

Darmowa dostawa od 500 zł.

Odczarować poliester

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (124)
Odczarować poliester
Większość z nas docenia ubrania z naturalnych materiałów typu bawełna, len, jedwab. Cenimy je za wygodę noszenia i najczęściej też za to, że są wykonane z naturalnych składników. Przekonuje nas do nich także to, że są przewiewne. Jak więc w tej miłości do naturalnych tkanin przekonać się do poliestru?

Kiedy jest najlepszy czas na zmiany?

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (223)
Kiedy jest najlepszy czas na zmiany?
Jak co roku o tej porze media zalewają nas pomysłami na listy postanowień noworocznych, przepisami na ich realizację i sposobami na wytrwanie w nich (jak najdłużej). Bardzo łatwo można na tej fali popaść w spiralę nadprodukcji postanowień, desperackich poszukiwań czasu na ich realizację, a w konsekwencji stopniowego spadku motywacji, prowadzącego w sposób nieunikniony do ich zarzucenia.

Jakie sportowe ubranie wybrać na prezent? Kilka wskazówek.

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (172)
Jakie sportowe ubranie wybrać na prezent? Kilka wskazówek.
Wciąż zastanawiasz się co spakować pod choinkę, by tegoroczny prezent był naprawdę idealny? Jeśli chodzi Ci po głowie ubranie to jest to na pewno ambitny pomysł...i jeden z trudniejszych do realizacji. Ale spokojnie, o ile przy wyborze kierował się będziesz naszymi wskazówkami, a do tego oczywiście znajomością osoby obdarowywanej, efekt wynagrodzi Twoje starania!

Jaki strój do jogi będzie idealny dla Ciebie?

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (115)
Jaki strój do jogi będzie idealny dla Ciebie?
Nie szata zdobi człowieka. Zgodzisz się z tym powiedzeniem? My zgadzamy się w 100%. Wnętrze i osobowość są dużo ważniejsze niż ubrania, które nosimy. Jednak nie wyklucza to faktu, że odpowiednia odzież jest niezwykle przydatnym narzędziem, które uprzyjemnia praktykę i podnosi poziom motywacji do rozłożenia maty.

Green is the new black, czyli jak zazieleniać Black Friday

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (422)
Green is the new black, czyli jak zazieleniać Black Friday
Z perspektywy osób, którym dobro planety leży na sercu, Black Friday naprawdę nie wygląda kolorowo. Od pogrążenia się w czarnej rozpaczy powstrzymują nas jednak coraz liczniejsze inicjatywy promujące odpowiedzialne i świadome podejście do zakupów jak Green Friday, Green Weekend, czy Fair Friday, pod którymi i my się z całym przekonaniem podpisujemy.
Historia o turkusach i o tym, jak wiele zmieniły oraz o tym co jeszcze się wydarzy w Second You - już  niebawem.
Turkusowy drop okazał się dla nas przełomowy. Nie tylko ze względu na czasy w jakich powstawał ale przede wszystkim na nowości jakie ze sobą niesie.
Jak pozostać w swoim rytmie w czasach, pełnych niepokoju i niepewności?
Kiedy z początkiem roku w naszą codzienność wkroczył znienacka COVID-19 wraz ze swoimi ograniczeniami i lękami wydawało się, że już nic bardziej nie będzie w stanie  wytrącić nas z naszej dotychczasowej równowagi. Tymczasem z dnia na dzień dochodzą kolejne niepokoje i frustracje. Na pytanie w jaki sposób w całym tym chaosie pozostać w swoim rytmie odpowiada Maciej Wielobób.
Życie w czasie pandemii, czyli 10 sposobów na spędzanie czasu w domu.
Pandemia koronawirusa spowodowała, że spędzamy w domu więcej czasu niż kiedykolwiek wcześniej. Z mieszkań wychodzimy prawie wyłącznie wtedy, kiedy musimy. To sprawiło, że każdy z nas w mniejszym bądź większym stopniu zmienił swoje codzienne rytuały.
Showing 1 to 8 of 21 (1 Pages)