Unikalna odzież sportowa dla kobiet – do jogi, fitnessu i biegania

Darmowa dostawa od 500 zł.

O wyjątkowości kobiet, dostrzeganiu piękna i połączeniach. O współpracy  Second You z Elua
Niczym nie wyróżniająca się kobieta podchodzi do stolika z biżuterią. Patrzy z zaciekawieniem, ale nie ma odwagi wziąć do ręki kolczyków, którym się przygląda od dłuższego czasu. Wtedy wkracza ona - Elua. I dzieje się magia. Kobieta staje przed lustrem, dłonie trzymające kolczyki podnosi ostrożnie do góry i nieśmiało patrzy na swoje odbicie. Potrzebuje zachęty, by udekorować nimi swoje uszy. Nieświadoma, że jest ukradkiem obserwowana przez męża,
Jak wygląda świadomość ciała z perspektywy pilatesu? Rozmowa z Martą Wawszczyk
Przygotowując treści na temat świadomości ciała rozmawiałam już z bardzo wieloma osobami prowadzącymi różnego rodzaju zajęcia, testując każde z nich po kolei - o czym dowiadujecie się na bieżąco z naszego bloga :) Tym razem trafiłam na ślad pilatesu. Po nitce tego tematu doszłam do kłębka - poznałam Martę Wawszczyk, kobietę, która o pilatesie wydaje się już wiedzieć wszystko.

Trudy odpoczywania

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (332)
Trudy odpoczywania
Co jest trudnego w tym, żeby podczas urlopu położyć się na leżaku, wziąć do ręki książkę i po prostu zanurzyć się w lekturze? Albo zwyczajnie w świecie położyć się w trawie, zamknąć oczy i odpłynąć w ciszę? Zarzucić plecak z prowiantem i kurtką przeciwdeszczową i wejść na szlak? Skupić się na trasie, a swoje zmysły skierować ku wszystkiemu, co dzieje się dookoła?
Zmiana, cykliczność, równowaga - rozmowa z Natalią, założycielką BOHO studio, tancerką i świadomą siebie kobietą
Czym dla Ciebie jest kobiecość? Co Ciebie definiuje jako kobietę? Czy jest to sposób ubierania się, a może poruszania? A może Twoją kobiecość wyrażają role życiowe ? Podobne pytania zadałyśmy Natalii - instruktorce tańca i założycielce wrocławskiego studia Boho, w którym prowadzi autorskie zajęcia poświęcone odkrywaniu kobiecości i jej piękna.
Joga - jak to się wszystko zaczęło i czy nadal może się rozwijać?
“Tradycja mówi, że Sziwa przekazał ją Parvati, który następnie przekazał ją Shannmuce, a Shannmuka – Nardzie. A pierwsza joga, jeszcze sprzed czasu Sutr Patanjali była wtedy, gdy Adinatha przyjął postać ludzką, aby nauczyć nas jogi jako sposobu na wyzwolenie człowieka ze świata cierpienia.” [fragment artykułu ze strony www.ashtangayoga.pl]

Gdy f**k up staje się rzeczywistością - real life stories

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (554)
Gdy f**k up staje się rzeczywistością - real life stories
To miał być nasz kolejny hit dla Was tego lata… Miał, bo go nie będzie. Nie będzie, bo nie ma materiału. Nie ma materiału, bo dostałyśmy wybrakowaną dzianinę. Strojów kąpielowych "Simple as That" vol.2 nie będzie. Przynajmniej nie w tym sezonie ;)

Odśwież swój wiosenno-letni plan treningowy z jogą

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (291)
Odśwież swój wiosenno-letni plan treningowy z jogą
Wiosna i zbliżające się lato to czas, w którym duża część z nas chce wyglądać i czuć się jak najlepiej. Pogoda jest coraz piękniejsza, dni są dłuższe, a to zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej. Jeśli do tej pory tego nie robiłyśmy, to z pewnością już teraz zaczynamy się zastanawiać, co robić, żeby wrócić do formy po zimie.
O życiu w Afryce i w Polsce, a przede wszystkim o nieodłącznym dla niej tańcu opowiada Dúnia Pacheco
W Second You taniec gości ostatnio coraz częściej dzięki cudownej i energetycznej Dúnii Pacheco. Dunia dzieli się z nami swoją wiedzą i umiejętnościami. W tym artykule zabieramy Cię w piękną podróż . W taneczną podróż po Polsce i Angoli. Podróż przepełnioną emocjami, kobiecością, rozwojem i nabieraniem pewności siebie.
Showing 1 to 8 of 33 (1 Pages)