Unikalna odzież sportowa dla kobiet – do jogi, fitnessu i biegania

Darmowa dostawa od 500 zł.

Animal Flow czy animal flow?

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (191)
Animal Flow czy animal flow?
A co za różnica? Z pozoru niewielka, w praktyce może okazać się znacząca. To technika, rodzaj uziemiającego ruchu. Przynosi ogrom zabawy i radości, jest wymagający i efektywny. System ten został opracowany przez Mike’a Fitch’a, aby wzmocnić siłę, moc, elastyczność, mobilność i koordynację na wszystkich poziomach zaawansowania osoby praktykującej. Autor metody zachęca każdą osobę do spróbowania swoich sił w tej formie ruchowej.

Kocham siebie taką, jaką jestem!

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (285)
Kocham siebie taką, jaką jestem!
Taniec towarzyski, poledance, ashtanga joga, vinyasa joga, crossfit, kick-boxing, salsa cubana, Animal Flow, taniec intuicyjny… i z pewnością to nie koniec. Bo Paulina, mimo ogromnego doświadczenia, ma jeszcze wiele lat przed sobą. Wiele lat eksplorowania i doświadczania. Ma także tak ogromną ilość energii w sobie, że mogłaby nią obdarzyć wszystkich mieszkańców Wrocławia i nadal by ją mnożyła.

Miłość od pierwszego ćwiczenia

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (204)
Miłość od pierwszego ćwiczenia
Od zawsze miałam wyobrażenie siebie jako takiej trochę większej gabarytowo osoby. To był mój kompleks. Schudłam bardzo po ciążach i chciałam już zostać przy takiej wadze i przy tym ciele, w którym w końcu poczułam się dobrze. Szukałam jakiejś formy ruchu dla siebie. Siłownia, narty, fitness.. i w końcu trafiłam na pilates i zakochałam się!!!
O wyjątkowości kobiet, dostrzeganiu piękna i połączeniach. O współpracy  Second You z Elua
Niczym nie wyróżniająca się kobieta podchodzi do stolika z biżuterią. Patrzy z zaciekawieniem, ale nie ma odwagi wziąć do ręki kolczyków, którym się przygląda od dłuższego czasu. Wtedy wkracza ona - Elua. I dzieje się magia. Kobieta staje przed lustrem, dłonie trzymające kolczyki podnosi ostrożnie do góry i nieśmiało patrzy na swoje odbicie. Potrzebuje zachęty, by udekorować nimi swoje uszy. Nieświadoma, że jest ukradkiem obserwowana przez męża,
Jak wygląda świadomość ciała z perspektywy pilatesu? Rozmowa z Martą Wawszczyk
Przygotowując treści na temat świadomości ciała rozmawiałam już z bardzo wieloma osobami prowadzącymi różnego rodzaju zajęcia, testując każde z nich po kolei - o czym dowiadujecie się na bieżąco z naszego bloga :) Tym razem trafiłam na ślad pilatesu. Po nitce tego tematu doszłam do kłębka - poznałam Martę Wawszczyk, kobietę, która o pilatesie wydaje się już wiedzieć wszystko.

Trudy odpoczywania

Autor      0 Komentarze  Wyświetlenia (596)
Trudy odpoczywania
Co jest trudnego w tym, żeby podczas urlopu położyć się na leżaku, wziąć do ręki książkę i po prostu zanurzyć się w lekturze? Albo zwyczajnie w świecie położyć się w trawie, zamknąć oczy i odpłynąć w ciszę? Zarzucić plecak z prowiantem i kurtką przeciwdeszczową i wejść na szlak? Skupić się na trasie, a swoje zmysły skierować ku wszystkiemu, co dzieje się dookoła?
Zmiana, cykliczność, równowaga - rozmowa z Natalią, założycielką BOHO studio, tancerką i świadomą siebie kobietą
Czym dla Ciebie jest kobiecość? Co Ciebie definiuje jako kobietę? Czy jest to sposób ubierania się, a może poruszania? A może Twoją kobiecość wyrażają role życiowe ? Podobne pytania zadałyśmy Natalii - instruktorce tańca i założycielce wrocławskiego studia Boho, w którym prowadzi autorskie zajęcia poświęcone odkrywaniu kobiecości i jej piękna.
Joga - jak to się wszystko zaczęło i czy nadal może się rozwijać?
“Tradycja mówi, że Sziwa przekazał ją Parvati, który następnie przekazał ją Shannmuce, a Shannmuka – Nardzie. A pierwsza joga, jeszcze sprzed czasu Sutr Patanjali była wtedy, gdy Adinatha przyjął postać ludzką, aby nauczyć nas jogi jako sposobu na wyzwolenie człowieka ze świata cierpienia.” [fragment artykułu ze strony www.ashtangayoga.pl]
Showing 1 to 8 of 36 (1 Pages)